HABER DETAYI

Uysal Market 20.Şubesini Kepez’de Açtı
about

Çanakkale’nin en büyük yerel market zinciri Uysal Market, geçtiğimiz hafta sonu düzenlenen açılış töreniyle Kepez’de ikinci, toplamda 20’nci şubesini vatandaşların hizmetine açtı. Açılış törenine işadamları ve siyasetçiler de katılırken; vatandaşlar da yoğun ilgi gösterdiler.


Hizmete açtığı şubeleriyle ve yarattığı istihdamla marketçilik sektöründe uzun yıllardır hizmet veren Uysal Market, geçtiğimiz hafta sonu Kepez’de ikinci, toplamda ise 20’nci şubesinin açılışını gerçekleştirdi. Yeni Devlet Hastanesi yolu üzerinde 600 metrekarelik yeni Uysal Market Şubesinin açılışına Çanakkale’nin tanınmış işadamlarının yanı sıra Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Kepez Belediye Başkanı Dr.Ömer Faruk Mutan ve siyasi parti temsilcileri katıldılar.


Uysal Market’in 20’nci şube açılış töreninde konuşma yapan Uysal Marketler Satın Alma Müdürü Taner Öztürk; “Uysal Marketler Zinciri olarak 20’nci şubemizi halkımızın hizmetine sunmaktan dolayı gururluyuz, mutluyuz. En büyük mağazamızı Yeni Hastane yolu üzerinde hizmete sunduk. Şubemiz 600 metrekare alan ile en büyük mağazamızdır. 16 personelimiz ile halkımızın hizmetindeyiz. Kepez’de açtığımız bu ikinci mağazamız oluyor. Kepez Beldemiz gelişmekte ve büyümekte. Bu gelişime karşılık bizlerde yatırımlarımızı Kepez’de devam ettirmekteyiz. Binlerce ürün mağazamızda sergilenirken; yine açılışa özel yüzde yirmi indirim yapmış bulunmaktayız. Kepez halkına, Çanakkale halkına hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz” dedi.


Açılış töreninde konuşma yapan Kepez Belediye Başkanı Dr.Ömer Faruk Mutan; “Uysal Marketler zincirinin 20’nci şubesinin Kepez’de açılması bize nasip oldu. bu bölge Kepez ve Çanakkale’nin yeni çekim alanlarından bir tanesidir. Hemen 200 metre yukarıda yeni devlet hastanesi hizmete giriyor. Bölgemize, Kepez’imize ve Çanakkale’mize hayırlı olmasını diliyorum. Uysal Market’in değerli sahiplerine ve yöneticilerine de hayırlı kazançlar diliyorum” dedi.


Konuşmaların ardından okunan dualar ile birlikte açılış töreni gerçekleştirildi. Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından açılışı sabırsızlıkla bekleyen vatandaşlar alış veriş yaptılar. Uysal Marketler yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Uysal davetlilere yeni açılan mağazayı gezdirerek bilgilendirmelerde bulundu.